Quartz S.A. - konfekcjonowanie, pakowanie, co-packing
Fundusze europejskie

język/language

Informacje i wiadomości z QUARTZ S.A.

Jakie są zalety płaskich saszetek do szamponów koloryzujących?

Jakie są zalety płaskich saszetek do szamponów koloryzujących?

Płaskie saszetki mają wiele zalet, są praktyczne gdyż są łatwe do przechowywania i zabrania w podróż, wygodne w użyciu: Dzięki płaskiej formie saszetki, można łatwo wycisnąć zawartość bez marnowania produktu, są przyjazne dla środowiska: Płaskie saszetki to zawsze  mniejsze zużycie plastiku niż tubki czy słoiczki i mniejszy ślad węglowy w całym cyklu życia opakowania, umożliwiają precyzyjne dawkowanie dzięki specjalnemu zamknięciu.

Oferta pracy - Młodszy Mechanik utrzymania ruchu

Oferta pracy - Młodszy Mechanik utrzymania ruchu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko - "Młodszy Mechanik utrzymania ruchu". Praca stacjonarna w naszym zakładzie QUARTZ w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Leśnej 5.

Nowy kalendarz QUARTZ

Nowy kalendarz QUARTZ

Mamy już najnowszą edycję naszego słynnego kalendarza autorstwa dzieci naszych pracowników. Od lat zapraszamy je do udziału w konkursie plastycznym, w którym wszyscy dostają nagrody i wyróżnienia a dzieła trafiają do naszego kalendarza firmowego. W tym roku tematem konkursu było "Drugie życie opakowania".

Azot - dlaczego go stusujemy

Azot - dlaczego go stosujemy

Wielu producentów potrzebuje konfekcjonowania i pakowania swoich produktów w atmosferze wolnej od zanieczyszczeń. Ani lekarstwa, ani żywności, ani kosmetyki nie mogą mieć kontaktu z tlenem i parą wodną, ponieważ wchodzą z nimi w reakcję chemiczną.

Saszetki w kształcie butelki

Saszetki w kształcie butelki

Poszukujecie bezkonkurencyjnego opakowania do suplementów diety, odżywek dla sportowców czy wyrobów medycznych? Albo do porcji koncentratów przeznaczonych do mieszania z wodą w bidonie - od 10 do 50 ml? Doskonale nadaje się do tego saszetka w kształcie butelki.

Saszetki TRIO

Saszetki TRIO

Saszetki TRIO to wyjątkowo funkcjonalne i przemyślane rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują zaprezentować i sprzedawać swoje wyroby kosmetyczne. Potrójna formuła saszetki pozwala na wiele kombinacji. W jednym małym opakowaniu można schować cały urodowy rytuał: oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie lub trzydniową kurację odmładzającą, krok po kroku (dzień pierwszy, drugi, trzeci) .
QUARTZ dołączył do platformy SEDEX

QUARTZ dołączył do platformy SEDEX

Quartz S.A. dołączyła do grona elitarnych organizacji, które swoją obecność zaznaczyły na międzynarodowej platformie SEDEX.
#SEDEX (Ethical Data Exchange) – to globalna platforma opracowana w celu wymiany informacji o etycznych standardach produkcji w ramach łańcucha dostaw.

W 2022 QUARTZ pokryje 25% energii z własnej instalacji fotowoltaicznej

Ekologiczne korzyści, jakie przynoszą systemy solarne, wynikają ze specyfiki samego światła słonecznego . Najważniejsze zalety energii słonecznej to przede wszystkim jej odnawialność, co oznacza, że nigdy jej nie zabraknie, w przeciwieństwie do paliw kopalnych, które – według szacunków naukowców – skończą się za kilkadziesiąt lat.

Pozbądź się plastiku i zastąp żółwia - wiskozą!

100% wiskozy do chusteczek, która jest:

  • Bardzo chłonna
  • Miękka i delikatna – włókna wiskozowe są idealne do delikatnej skóry
  • Hipoalergiczna – nie uczula
  • Nie zawiera plastiku !
Unikatowe znakowanie na Twoim opakowaniu!

Unikatowe znakowanie na Twoim opakowaniu!

Dzięki nowoczesnej drukarce typu inkjet możemy oznaczyć każdą sztukę indywidualnym maksymalnie 14 cyfrowym kodem kreskowym.

Firma

QUARTZ S.A.
ul. Leśna 5
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 775 11 75
sales@quartz.pl; handlowy@quartz.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl