Quartz S.A. - konfekcjonowanie, pakowanie, co-packing
Fundusze europejskie

język/language

Informacje i wiadomości z QUARTZ S.A.

QUARTZ na Kongresach Świat Przemysłu Farmaceutycznego i Świat Przemysłu Kosmetycznego

QUARTZ na Kongresach Świat Przemysłu Farmaceutycznego i Świat Przemysłu Kosmetycznego

Nie mogło nas zabraknąć podczas Kongresów Świat Przemysłu Farmaceutycznego i Świat Przemysłu Kosmetycznego, gdzie jak zwykle dbaliśmy o wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów i partnerów.
Dziękujemy Wydawnictwo FARMACOM za zaproszenie. Do zobaczenia za rok.

Jakie są zalety płaskich saszetek do szamponów koloryzujących?

Jakie są zalety płaskich saszetek do szamponów koloryzujących?

Płaskie saszetki mają wiele zalet, są praktyczne gdyż są łatwe do przechowywania i zabrania w podróż, wygodne w użyciu: Dzięki płaskiej formie saszetki, można łatwo wycisnąć zawartość bez marnowania produktu, są przyjazne dla środowiska: Płaskie saszetki to zawsze  mniejsze zużycie plastiku niż tubki czy słoiczki i mniejszy ślad węglowy w całym cyklu życia opakowania, umożliwiają precyzyjne dawkowanie dzięki specjalnemu zamknięciu.

Oferta pracy - Młodszy Mechanik utrzymania ruchu

Oferta pracy - Młodszy Mechanik utrzymania ruchu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko - "Młodszy Mechanik utrzymania ruchu". Praca stacjonarna w naszym zakładzie QUARTZ w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Leśnej 5.

Nowy kalendarz QUARTZ

Nowy kalendarz QUARTZ

Mamy już najnowszą edycję naszego słynnego kalendarza autorstwa dzieci naszych pracowników. Od lat zapraszamy je do udziału w konkursie plastycznym, w którym wszyscy dostają nagrody i wyróżnienia a dzieła trafiają do naszego kalendarza firmowego. W tym roku tematem konkursu było "Drugie życie opakowania".

Azot - dlaczego go stusujemy

Azot - dlaczego go stosujemy

Wielu producentów potrzebuje konfekcjonowania i pakowania swoich produktów w atmosferze wolnej od zanieczyszczeń. Ani lekarstwa, ani żywności, ani kosmetyki nie mogą mieć kontaktu z tlenem i parą wodną, ponieważ wchodzą z nimi w reakcję chemiczną.

Saszetki w kształcie butelki

Saszetki w kształcie butelki

Poszukujecie bezkonkurencyjnego opakowania do suplementów diety, odżywek dla sportowców czy wyrobów medycznych? Albo do porcji koncentratów przeznaczonych do mieszania z wodą w bidonie - od 10 do 50 ml? Doskonale nadaje się do tego saszetka w kształcie butelki.

Saszetki TRIO

Saszetki TRIO

Saszetki TRIO to wyjątkowo funkcjonalne i przemyślane rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują zaprezentować i sprzedawać swoje wyroby kosmetyczne. Potrójna formuła saszetki pozwala na wiele kombinacji. W jednym małym opakowaniu można schować cały urodowy rytuał: oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie lub trzydniową kurację odmładzającą, krok po kroku (dzień pierwszy, drugi, trzeci) .
QUARTZ dołączył do platformy SEDEX

QUARTZ dołączył do platformy SEDEX

Quartz S.A. dołączyła do grona elitarnych organizacji, które swoją obecność zaznaczyły na międzynarodowej platformie SEDEX.
#SEDEX (Ethical Data Exchange) – to globalna platforma opracowana w celu wymiany informacji o etycznych standardach produkcji w ramach łańcucha dostaw.

W 2022 QUARTZ pokryje 25% energii z własnej instalacji fotowoltaicznej

Ekologiczne korzyści, jakie przynoszą systemy solarne, wynikają ze specyfiki samego światła słonecznego . Najważniejsze zalety energii słonecznej to przede wszystkim jej odnawialność, co oznacza, że nigdy jej nie zabraknie, w przeciwieństwie do paliw kopalnych, które – według szacunków naukowców – skończą się za kilkadziesiąt lat.

Pozbądź się plastiku i zastąp żółwia - wiskozą!

100% wiskozy do chusteczek, która jest:

  • Bardzo chłonna
  • Miękka i delikatna – włókna wiskozowe są idealne do delikatnej skóry
  • Hipoalergiczna – nie uczula
  • Nie zawiera plastiku !

Firma

QUARTZ S.A.
ul. Leśna 5
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 775 11 75
tel. +48 783 280 500
sales@quartz.pl; handlowy@quartz.pl

NIP:531-000-48-80
REGON:011002660

Projekt i wdrożenie al-tair.pl