Quartz S.A. - konfekcjonowanie, pakowanie, co-packing
Fundusze europejskie

język/language

Informacje i wiadomości z QUARTZ S.A.

Saszetki TRIO

Saszetki TRIO

Saszetki TRIO to wyjątkowo funkcjonalne i przemyślane rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują zaprezentować i sprzedawać swoje wyroby kosmetyczne. Potrójna formuła saszetki pozwala na wiele kombinacji. W jednym małym opakowaniu można schować cały urodowy rytuał: oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie lub trzydniową kurację odmładzającą, krok po kroku (dzień pierwszy, drugi, trzeci).

To także rewelacyjne opakowanie do testerów na przykład fluidu koloryzującego lub kremu BB w trzech odcieniach (jasny, średni, ciemny) ,tym sposobem klient może zdecydować, która opcja w pełnym produkcie będzie dla niego najlepsza. Taki saszetkowy trójpak sprawdzi się także w podróży jeśli będziemy mieć w nim zestaw kremów na dzień, na noc i pod oczy. Trzy małe opakowanie w jednym będą też bardzo dobrym rozwiązaniem dla produktów przeznaczonych do włosów: peeling do skóry głowy, szampon i odżywka do jednorazowego użytku w takiej wersji na pewno sprawdzą się kiedy będziemy mieć ograniczony bagaż, wygodniej zapakować do kosmetyczki kilka saszetek niż kilka buteleczek, nawet tych najmniejszych.

Kiedy potrzebujemy zadbać o stopy, też chcielibyśmy mieć wszystko pod ręką i tu także sprawdzą się saszetki Trio, ponieważ umożliwiają zapakowanie kremu zmiękczającego, peelingu i kremu nawilżającego do stóp. Jednym słowem wszystko co w kosmetyce da się zrobić w trzech krokach, dobrze jest zapakować w saszetkę TRIO.

Ten niewielki trójpak może służyć każdemu, jest odpowiedni do pakowania produktów i dla małych, i dla średnich, i dla dużych firm.

Firma

QUARTZ S.A.
ul. Leśna 5
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 775 11 75
tel. +48 783 280 500
sales@quartz.pl; handlowy@quartz.pl

NIP:531-000-48-80
REGON:011002660

Projekt i wdrożenie al-tair.pl