Quartz S.A. - konfekcjonowanie, pakowanie, co-packing
Fundusze europejskie

język/language

QUARTZKONFEKCJONOWANIEPAKOWANIECO-PACKINGMEANS QUALITY

Opakowania do recyklingu

Opakowania do recyklingu

Wiele z naszych opakowań może być wykonanych również w wersji do recyklingu. Recykling to proces ponownego wykorzystywania odpadów w celu stworzenia nowych produktów. Dzięki niemu zmniejsza się ilość śmieci, które są składowane na wysypiskach, a same odpady są wartościowe i mogą posłużyć do produkcji nowych artykułów.

KONFEKCJONOWANIE, PAKOWANIE, CO-PACKING

Quartz means Quality – to hasło jest z nami na każdym kroku.

Możemy poszczycić się współpracą z kontrahentami, dzięki której staliśmy się ekspertami w konfekcjonowaniu. Jesteśmy dumni, że nasi klienci od lat powierzają nam do zapakowania swoje kosmetyki i produkty chemii gospodarczej, a także wyroby medyczne, produkty spożywcze, suplementy diety oraz wiele innych.

Posiadając nowoczesny park maszynowy oferujemy pakowanie w saszetki klasyczne, kształtowe, pojedyncze, podwójne, potrójne oraz w doypacki opcjonalnie wyposażone w strunę lub korek a także w monodozy o różnych kształtach 3D.

Jesteśmy doświadczeni w pakowaniu wszelkich produktów sypkich i płynnych w opakowania jednostkowe z laminatów giętkich zadrukowanych wg. potrzeb i projektu klienta. 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze służymy pomocą od początku do końca wspierając klientów na każdym etapie.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
Projekty EU

Firma

QUARTZ S.A.
ul. Leśna 5
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 775 11 75
sales@quartz.pl; handlowy@quartz.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl