QUARTZKONFEKCJONOWANIEPAKOWANIECO-PACKINGMEANS QUALITY

Opakowania do recyklingu

Opakowania do recyklingu

Wiele z naszych opakowań może być wykonanych również w wersji do recyklingu. Recykling to proces ponownego wykorzystywania odpadów w celu stworzenia nowych produktów. Dzięki niemu zmniejsza się ilość śmieci, które są składowane na wysypiskach, a same odpady są wartościowe i mogą posłużyć do produkcji nowych artykułów.

KONFEKCJONOWANIE, PAKOWANIE, CO-PACKING

Quartz means Quality – to hasło jest z nami na każdym kroku.

Możemy poszczycić się współpracą z kontrahentami, dzięki której staliśmy się ekspertami w konfekcjonowaniu. Jesteśmy dumni, że nasi klienci od lat powierzają nam do zapakowania swoje kosmetyki i produkty chemii gospodarczej, a także wyroby medyczne, produkty spożywcze, suplementy diety oraz wiele innych.

Posiadając nowoczesny park maszynowy oferujemy pakowanie w saszetki klasyczne, kształtowe, pojedyncze, podwójne i potrójne oraz w doypacki opcjonalnie wyposażone w strunę lub korek a także w monodozy o różnych kształtach 3D.

Jesteśmy doświadczeni w pakowaniu wszelkich produktów sypkich i płynnych w opakowania jednostkowe z laminatów giętkich zadrukowanych wg. potrzeb i projektu klienta. 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze służymy pomocą od początku do końca wspierając klientów na każdym etapie.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
Projekty EU