Quartz S.A. - konfekcjonowanie, pakowanie, co-packing
Fundusze europejskie

język/language

Aktualne oferty pracy w QUARTZ S.A.

Oferty pracy QUARTZ

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

  • Jesteśmy firmą z długą tradycją – działamy od 1988 roku. Mało, który przedsiębiorca w branży może poszczycić się takim stażem!
  • Naszym pracownikom gwarantujemy stabilność i dobre warunki pracy.
  • Uczciwie i na czas realizujemy wynagrodzenia.
  • W każdym dziale zapewniamy możliwość rozwoju i awansu.
  • Doceniamy pracowników, którzy angażują się w pracę, są lojalni i odpowiedzialni.
  • Tworzymy zgrany zespół, a po pracy lubimy od czasu do czasu się zintegrować.
  • Pracę traktujemy po ludzku: zapewniamy równowagę pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym.

Zobacz aktualne oferty pracy na portalu pracuj.pl

Oferty pracy na pracuj.pl
Stanowisko
Młodszy Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Leśna 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Praca stacjonarna

Praca w zakładzie QUARTZ
ul. Leśna 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Wymiar pracy

pełny etat

Szukamy wielu kandydatów

Rodzaj pracy

pracownik fizyczny

Praca zmianowa

tak, 2 zmiany
pierwsza zmiana: 6:00 - 14:00
druga zmiana: 14:00 - 22:00

System wynagrodzeń

Stała podstawa
Tryb wypłaty: miesięczna

Dni pracy

Dni robocze (Poniedziałek - piątek)

Twój zakres obowiązków
Nauka solidnych podstaw zawodu mechanika w praktyce
Nauka nowych technologii
Nauka używania odpowiednich, wysokiej jakości narzędzi i dbania o nie
Nauka wykonywania przezbrojeń oraz regulacji urządzeń i maszyn produkcyjnych
Nauka diagnozowania awarii maszyn
Nauka konserwacji urządzeń
Przestrzeganie zasad wynikających z systemów jakości
Nasze wymagania
Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności
Ambicja szybkiego awansu na stanowisko Starszego Mechanika
Uporządkowanie i staranność
Zainteresowanie techniką, mechaniką, itp.
Tzw. kultura techniczna
Wykształcenie techniczne (zawodowe / średnie / wyższe)
To oferujemy
Wsparcie udzielane przez doświadczone koleżanki i kolegów
Dużo ciekawej nauki – wszystkiego Cię nauczymy!
Pracę przy nowoczesnych maszynach
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia zawodowe (np. uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, itp.)
Szkolenia poszerzające kwalifikacje (np. angielski, pierwsza pomoc, itp.)
Wsparcie dalszej nauki (np. dostosowanie grafiku do terminów zjazdów na uczelni)
Pracę w systemie 2-zmianowym
Bony i paczki świąteczne
Kartę fitness
Pożyczki mieszkaniowe w ramach ZFŚS
Ubezpieczenie na życie

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające nazwę stanowiska oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aplikacje można również dostarczyć osobiście pod adres - ul. Leśna 5, Nowy Dwór Mazowiecki w godzinach 8.00 – 16.00.

Przeciągnij plik tutaj Przeglądaj
Plik możesz dołączyć w formacie *.doc (Word) lub *.pdf

Firma

QUARTZ S.A.
ul. Leśna 5
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 775 11 75
tel. +48 783 280 500
sales@quartz.pl; handlowy@quartz.pl

NIP:531-000-48-80
REGON:011002660

Projekt i wdrożenie al-tair.pl