Pomocnik Magazyniera

Miejsce pracy – Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

  • wydawanie i przyjmowanie towaru z produkcji

  • przyjmowanie dostaw

  • rzetelne wypełnianie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera mile widziane

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania

  • pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

  • szkolenia, rozwój zawodowy

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające nazwę stanowiska oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail - hr@quartz.pl

Aplikacje można również dostarczyć osobiście pod adres - ul. Leśna 5, Nowy Dwór Mazowiecki w godzinach 8.00 – 16.00