Quartz S.A. - konfekcjonowanie kosmetyków

Wiemy doskonale, że najważniejsze jest wnętrze. To co znajduje się w środku wymaga jednak odpowiedniego opakowania.

Z takich właśnie założeń wyłania się nasza misja: jesteśmy partnerem, któremu można w pełni zaufać. Partnerem, który od 1988 roku dostarcza produkty tylko najlepszej jakości, wytworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

W 1998 roku coraz większe zapotrzebowanie na opakowania jednorazowe ( nie tylko do testowania) zaowocowało wzbogaceniem oferty o usługowe pakowanie preparatów kosmetycznych i wyrobów chemii gospodarczej w saszetki płaskie (w tym także przeznaczone na wklejki do prasy o zwiększonej odporności na zgniatanie) oraz w saszetki stojące typu doy pack, wykonywane z laminatów wielowarstwowych.

Korzystamy z nowoczesnych maszyn firm Bossar, Mespack i Totpack. Stosujemy laminaty najlepszych firm europejskich: Alcan Packaging, Safta S.p.A., Leipa Georg Leifender Gmbh, Grupa Kęty S.A. oraz współpracujemy z najlepszymi drukarniami w Polsce i poza jej granicami.

Wykonujemy saszetki z nadrukiem zewnętrznym i wewnątrzwarstwowym w różnych technikach (fleksografia, offset, rotograwiura, typografia) w zależności od nakładu i potrzeb klienta.

Dzięki posiadaniu wielu maszyn o różnych możliwościach możemy zapakować zarówno kosmetyki w postaci płynów, emulsji, kremów, żeli, past i proszków jak i preparaty chemii gospodarczej, budowlanej, kosmetyki samochodowej, nawozy dla roślin oraz inne preparaty chemiczne - zarówno w płynie jak i w proszku.